SeasonHit

SeasonHit 2.4.3.0

SeasonHit — унікальний додаток для онлайн перегляду та завантаження серіалів для пристроїв на базі Андроїд. Встановивши цей додаток, ви отримаєте доступ до найпопулярніших і найбільш топових серіалів світу абсолютно безкоштовно.

Весь контент подається в хорошій SD або HD якості. До всіх серіалів є опис, зазначений жанр, країна-виробник, рік виходу, режисер, рейтинг Кинопоиска і IDMB. Переглянуті серії закреслюються, тому ви не будете плутатися, яку серію запускати при подальших переглядах. Для програвання можна використовувати вбудований в програму плеєр або ж будь-який зовнішній.

SeasonHit має дуже зручний і функціональний інтерфейс. Натиснувши на гамбургер меню, ви отримаєте доступ до всіх розділів додатка, а їх тут чимало. Є розділ «Новинки», де ви знайдете найсвіжіші серіали. Дуже зручно, що є розділ «Переглянути пізніше», куди ви можете накидати вподобані серіали, щоб не загубити їх.

Якщо ви справжній серіаломан — однозначно завантажуйте це додаток, оскільки тут є все! Якщо захочете відключити рекламу, пожертвуйте невелику суму розробнику і насолоджуйтеся переглядом без будь-яких обмежень.

Зміни в останній версії Сезон Хіт

  • Виправлено проблеми з SeasonVar HD.
  • Виправлена помилка із фільтром списку оновлень.
  • Виправлені помилки у синхронізації.
  • Розумна синхронізація: одна кнопка замінює все!
  • У меню Авторизація SeasonHit з'явилася допомога.
  • Інші дрібні виправлення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити SeasonHit для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про SeasonHit!

Інші додатки в категорії