Vanced Manager

Vanced Manager 2.6.2

Vanced Manager — безкоштовний додаток за допомогою якого можна легко встановити модифіковані клієнти для сервісів YouTube — YouTube Vanced і YouTube Music Vanced. На відміну від «старого» методу установки вам не потрібно буде завантажувати файли apks, використовувати для їх встановлення додаток SAI, інсталювати microG тощо. Все це менеджер зробить за вас.

Модифікації YouTube від команди Vanced володіють цілою низкою корисних можливостей — повною відсутністістю реклами, можливістю фонового відтворення музики і відео, вибором якості і швидкості відео за замовчуванням, додатковими темами оформлення…

Vanced Manager має простий і зручний інтерфейс. Після запуску вам пропонують обрати які з модифікацій ви хочете встановити і майстер встановлення підкаже які компоненти потрібно завантажити, допоможе їх інсталювати і відобразить статус встановлення. Після того як YouTube Vanced і/або YouTube Music Vanced будуть встановлені, ви зможете знайти їх в списку всіх додатків і запустити.

Крім допомоги в встановленні модів, менеджер має багато корисних налаштувань. Вони дозволяють встановити деякі додаткові опції сервісів YouTube, змінити оформлення і мову за замовчуванням. Також програма надає інформацію про останні версії модифікацій від Vanced і допомагає здійснити оновлення всіх необхідних для їх функціонування компонентів.

Зміни в останній версії

  • Виправлений кореневий установник для деяких користувачів.
  • Додаток тепер перевіряє Magisk і відображає повідомлення про помилку, якщо він не виявлений.
  • Різні оптимізації.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Vanced Manager

Cackle

Інші додатки в категорії