YouTube Kids for Android TV

YouTube Kids for Android TV 1.12.02

YouTube Kids for Android TV — безкоштовний офіційний клієнт YouTube для дітей для Андроїд ТВ і медіа-приставок. Додаток дає доступ до необмеженої кількості різного контенту, який можна дивитися на великому екрані свого телевізора. Оптимізовано під керування пультом.

Все відео призначене для дітей, тому можна не хвилюватися, що дитина наткнеться на жорстокість або ще якийсь негатив, переглядаючи ролики.

В YouTube Kids є можливість вибрати вікову категорію своєї дитини, що забезпечить показ відео, рекомендованого саме для цього віку. Є три категорії: для найменших (до 4 років), для дошкільнят (5-7 років), для старших дітей (8-12 років).

Додаток має досить розширені налаштування, що дозволяє батькам керувати всім, що дивиться дитина. Тут є можливість встановлення таймера, щоб перегляд закінчився у вказаний вами час і навіть можливість відключення пошуку.

Додаток має доступний і зрозумілий дітям інтерфейс, з якого прибрали все зайве і максимально спростили використання. Завантажуйте додаток і дайте можливість своїм дітям дивитися безпечний контент на великому екрані.

Зміни в останній версії Ютуб дітям

  • Інформація відсутня
Автор:
ID додатку: com.google.android.youtube.tvkids
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
YouTube Kids for Android TV

Cackle

Інші додатки в категорії