Arcane Tracker

Arcane Tracker Patch 21.0

Arcane Tracker — безкоштовний автоматичний трекер колод для популярної карткової гри Hearthstone. Використовуючи цю програму, ви зможете домінувати в цій складній грі, оскільки будете інформовані про вже використані та ще не використані карти істот, зброї і заклинань в колоді, що розігрується.

Додаток має цілу низку дивовижних особливостей, завдяки яким ви зможете грати, як Бог. Arcane Tracker автоматично відстежує карти, зіграні вами і вашим противником; відображає детальну статистику вінрейту вашої колоди проти кожного класу, а також важливі відомості про карти. За допомогою секретного трекера ви зможете відслідковувати секрети, які може мати ваш противник в грі.

Всю цю цінну інформацію в повному обсязі гравець отримає, увійшовши в гру з інтерфейсу цього корисного додатка. У Hearthstone з лівого боку з'явитися додаткова панель, де і будуть відображаються всі карти, наявні на руках у вас і вашого опонента. Ці важливі дані допоможуть ретельніше планувати свої подальші ходи і передбачати ходи суперника.

Якщо ви хочете проявити себе, як першокласного гравця в Hearthstone, тоді вам однозначно необхідно завантажити цю програму. Тут немає необхідності в тривалому налаштуванні — просто запустіть гру з програми і можете боротися за першість з козирем в кишені.

Зміни в останній версії

  • Новий патч, та ж історія.
  • Попередньо оновлено до останніх карт.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Arcane Tracker для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Arcane Tracker!

Інші додатки в категорії