Барвиха РП

Барвиха РП (2024-06-10)

Барвиха — популярна і дуже цікава багатокористувальницька гра в стилі ГТА для пристроїв на базі Андроїд. Тут геймера очікує величезний відкритий світ і безліч цікавих випробувань, які слід подолати. Дії гри розгортаються на території неосяжної Росії.

Кримінальна Росія, розбірки, перестрілки, рекет, шантаж, стрілянина — все це чекає вас тут. Геймеру належить приміряти на себе роль амбітного бандита і долучитися до однієї із злочинних організацій. Спочатку ви будете виконувати доручення босів, але якщо прикладете достатньо зусиль, то незабаром самі станете босом і будете наказувати іншим.

При цьому вам потрібно думати про власну еволюцію. Обзаведіться житлом, потужними тачками, грошима і, можливо, навіть легальним бізнесом. По ходу гри прокачуйте свого героя, отримуйте незамінний досвід, накопичуйте знання, відкривайте нові бійцівські та економічні навички, які дуже знадобляться вам в майбутньому.

Завантажуйте цей дуже цікавий екшн на свій пристрій і пориньте в атмосферу кримінального світу Росії, відчуйте повною мірою колорит цього світу. Вас чекають дійсно безмежні можливості для проявлення себе, як потужного ватажка і авторитета у світі Барвисі MOBILE | GTA RUSSIA CRMP.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Барвиха РП для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Барвиха РП!

Інші додатки в категорії