Russian TV App

Russian TV App 1.2.2

Российское ТВ — додаток для перегляду російських та українських каналів телебачення. Більше 50 цікавих каналів різної тематики у відмінній якості. Додаток має компактний розмір, зручний у використанні і поширюється абсолютно безкоштовно. Містить рекламу.

За допомогою цього продукту ви зможете дивитися досить багато популярних каналів Росії та України. Представлені новинні, розважальні, дитячі, музичні, спортивні та деякі інші. Великий вибір регіональних каналів. Більшою мірою в додатку подано новинні і розважальні телеканали. Для них навіть є відповідні категорії, що знаходяться у верхній частині екрану. Ви також можете переглянути всі доступні канали додатку в категорії «Все».

Програма оснащена текстовим пошуком, за допомогою якого ви зможете швидко знайти канал, який вас цікавить. Вподобані канали ви легко можете додати у свое Вибране, натиснувши на зірочку. Формуйте плейлист зі своїх улюблених каналів і отримайте максимально швидкий і зручний спосіб доступу до них.

Российское ТВ володіє дуже зручним і простим в освоєнні інтерфейсом, в якому легко розберуться всі користувачі. Серед переваг застосунку слід відзначити можливість самостійно вибирати якість відтворення відео, а також наявність функції «картинка в картинці». Мінус полягає в наявності достатньо частої та нав'язливої ​​реклами.

Важливо! Для перегляду телеканалів за межами РФ необхідно використовувати VPN. Можна використовувати будь-який сервіс, що встановлений на вашому девайсі.

 

Зміни в останній версії

  • Виправлено виліт на першому екрані.
Автор:
ID додатку: com.jimoodevsolutions.russia
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Russian TV App для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Russian TV App!

Інші додатки в категорії